پیش‌بینی قیمت

همین حالا بخرم یا صبر کنم؟

ویژگی منحصر به فردی که در مِستربلیط به خرید شما کمک می‌کند، پیش‌بینی قیمت با استفاده از هوش مصنوعی است. مِستربلیط می‌تواند رشد یا ثبات قیمت‌ها را پیش‌بینی و موقع انتخاب سفر، زمان مناسب خرید را به شما پیشنهاد کند. این ویژگی با توجه به قیمت بلیط در بازه‌های زمانی مشابه و استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، پیش از گران شدن بلیط به شما اطلاع می‌دهد که قیمت احتمالاً افزایش خواهد یافت. با توجه به تجارب قبلی، دقت پیش‌بینی مِستربلیط بالاتر از ۹۰ درصد تخمین زده می‌شود.

تنظیم هشدار

اگر ارزان شد به من اطلاع بده!

تازه‌ترین ویژگی مِستربلیط، امکان تنظیم هشدار کاهش قیمت بلیط است. با استفاده از این ویژگی، می‌توانید پرواز دلخواهتان را زیر نظر بگیرید و هر وقت قیمت بلیط آن کاهش یافت، یک پیامک (SMS) دریافت کنید و از این موضوع باخبر شوید. هر کاربر می‌تواند پنج هشدار مختلف تنظیم کند. با افت ۵ درصدی قیمت بلیط، هشدار کاهش قیمت به تلفن همراه شما ارسال می‌شود. این ویژگی تازه، وقتی برای رزرو بلیط فرصت کافی دارید، به معنای انتخاب بهینه‌ترین مسیر و تاریخ سفر است.

تنظیم هشدار

اگر صندلی خالی شد خبرم کن!

موقع تکمیل ظرفیت یک مسیر یا اتمام موجودی بلیط مورد نظرتان، می‌توانید این قابلیت جدید مِستربلیط را فعال کنید. اگر در مسیر دلخواه شما بلیط جدیدی موجود شد، مِستربلیط با فرستادن پیامک به شما خبر می‌دهد تا سفر خود را سریع‌تر رزرو کنید. هر کاربر می‌تواند در مجموع پنج هشدار قیمت و ظرفیت تنظیم کند. با این قابلیت جدید، رزرو سفر در زمان دلخواه شما آسان‌تر از همیشه است.

برای دریافت تخفیف خرید اول، شماره همراه خود را وارد کنید:

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.